Anne Karnındaki Kodların Çözümlenmesi

Doğum hikayeniz nasıl başladı?

Anne karnı dünyadaki hayatımızın başladığı yerdir.

Kim olduğumuz ve hayatımızın nasıl gelişeceğine dair en erken kodlar daha anne karnındayken oluşmaya başlar. Hamilelik sürecinde annemizin tüm his hafızasını devralırız. Annemizle olan erken dönem deneyimlerimiz aradaki bağda oluşan önemli bir kırılma ile sekteye uğrarsa bizi hayatın temel akışından koparır.

Anneniz size nasıl hamile kaldı? İstenen bir bebek miydiniz? İstenen bir cinsiyette miydiniz? Nasıl karşılandınız? Annenizden ayrı kaldınız mı? Yeterince anne sütü aldınız mı? Tüm bu bilgiler hücre hafızanızda tutulmaktadır. Anne rahmine düştüğünüz andan itibaren etrafınızda olup biten her şeyin farkındasınızdır. Annenin hisleri duyguları ve inançları sıklıkla rahimdeki bebeğe geçer. Travmatik düşünceler, istenmeme hisleri, bunalmış hissetme ve diğer sıkıntılar bebek tarafından hissedilebilir ve kaydedilebilir. Bu hisler ileriki yıllarda sebepsizce devam ediyor olabilir.

Eğer hayatınızda mana veremediğiniz bir yalnızlık hissi taşıyorsanız bu anne karnındaki zamandan kaynaklanıyor olabilir. Bazı hamilelikler ikiz olarak başlar ancak doğa ikizlerin sadece üçte birinin doğmasına izin verir. Bu geride kalan ikizde mutlak bir yalnızlık hissine yol açar. Aynı şey sizden önce düşük ya da kürtajlar varsa da geçerlidir.

 

Seanslar hakkında daha detaylı bilgi ve planlama için bize 0533 438 2802 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Seans Randevusu Al

 

Thetahealing seminerleri

 

Seanslarımız