ThetaHealing Basic- Temel / Başlangıç Semineri-1

16 Şubat 2019 Cumartesi 10:00 – 18:00
17 Şubat 2019 Pazar 10:00 – 18:00
18 Şubat 2019 Pazartesi : 19: 00 – 21:30
Basic DNA ThetaHealing® tekniğini tanıtır ve her bir katılımcıda DNA’nın 12 ipliğinin aktive olmasına odaklanır. Kronos, veya gençlik ve canlılık kromozomu aktive edilir, telomerler yaşlanma sürecini geriye çevirmek için güçlendirilir ve öğrenciler Yaratıcının Koşulsuz Sevgi enerjisine açılımı deneyimlerler.
Bu seminerin özü kendi kendimize edinmiş olduğumuz veya dışarıdan empoze edilmiş olan öz, genetik, geçmiş ve ruhsal inançlar olarak yerlerinde tutulan yaşam kalıplarınızı değiştirmek için verilen tekniklerin uygulamasıdır.
Öğrenci kendi inançlarını belirlemeyi ve bunun yanında sınıftaki diğer kişiler için inançlarını çıkartmayı öğrenir. Bu uygulama geleneksel psikoterapinin inanç sistemlerini ortaya çıkartmak için seneler sürebilen sürecini çabuk bir şekilde belirleyerek, bedene sınırlayıcı inançlarını veya hislerini olumlularla nasıl yerine oyacağını gösterir. Bedende özellikle genetik değişimler yapılırken güven konuları vurgulanır.
İnançlarımızı, yaşamımızı şekillendiren ve bizim seçimler yapmamızı sağlayan, özellikle ( kök inanç) çekirdek inançlarımızı, tespit etmeyi ve değiştirmeyi öğrenerek; yaşamımızı ve yaşamımızı oluşturan deneyimlerimizi değiştiririz. Bu eğitimden sonra uygulayıcı – terapist olabilir; hem kendinize hem de diğerlerine faydalı olabilirsiniz.
Yaşamımızda sevginin, bolluk bereketin, iyiliğin, güzelliğin, huzurun, sağlığın var olmasını engelleyen blokajları tespit edip ortadan kaldırmanın anahtarını bu eğitimde bulacaksınız.

Stres yönetmek ve elimine etmek, iş hayatında başarıya ulaşmak, depresyon benzeri yorgun zihin durumundan kurtulmak , ruh eşinizi bulmak , doyumlu ve sevgi dolu ilişkiler kurmak için gereken yöntemlere sahip olacağınız eğitimlerdir Theta Healing® eğitimleri …

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.

Program İçeriği;
Teta Şifası nasıl oluştu
Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü
Hücresel İletişim
Elektromanyetik Alan
Özgür İrade ve Birlikte Yaratım
Sezgisel Yetenekler
Okuma
Müşteri ile Okuma
Şifanın Kuralları
Şifa Tekniği
Hücre hücrelerle konuşur
Grup şifaları
Grup şifası alıştırması
Neden kişiler iyileşmezler
İnanç Çalışması
Duygular ve sağlık
İnançlar ve onları nasıl değiştirebiliriz
Hisler için programlar
Anahtar inançlar- kazma
Yardımcı Melekler
Ruh Arkadaşları * Ruh Eşi
Ruh Parçacıkları
Yaratmak
Gelecek Okumaları
Daha Fazlası…

Ön Şartlar: Herkes katılabilir.

Seminer ile Verilenler: Vianna Stibal’ın ThetaHealing® Kitabı ve Seminer Kitabı

Eğitmen : Begüm Karace
Theta Healing® Certificate of Science Master Eğitmen