SCIO Nedir?

Scio, vücudumuzu elektromanyetik titreşimler göndererek, birçok yönden tarayarak; danışanın hastalık eğilimleri, zayıf yönleriyle ilgili pek çok bilgileri ortaya çıkarmakta ve bu bilgilere dayanarak yaptığı elektromanyetik dengelenme ile hastalık ve rahatsızlık sebbelerini ortadan kaldırarak genel tedaviye destek veren bir yeni çağ teknolojisidir.

Scio ile 4 dakikada checkup

Scio cihazı ile 4 dakikada vücudunuz taranabilmekte ve vücudun ihtiyaçları, düzgün çalışmayan vücut fonksiyonları, vücudun risk taşıyan sistemleri ve organları tespit edilmektedir. Vücuda 4 dakika içinde 12000 farklı frekans gönderilmekte ve bu frekansların beden tarafından uyumlu veya uyumsuz olarak yanıtlanması sonucunda bir tablo ortaya çıkarılmaktadır.

Bedenimizin her bir hücresi enerjidir ve farklı organların farklı frekansları vardır . Bu frekanslar Amerikan Uzay Dairesi NASA için incelenmiş ve Dr. Nelson tarafında uzayda uzun sure kalan astrontların sağlık sorunlarını ortadan kaldırmak için dizayn edilmiştir.

Scio, alerjilerin, gıda hassasiyetlerinin, hastalık risklerinin, beslenme eksikliklerinin, stresin, yorgunluğun, baş ağrılarının, migrenlerin, uykusuzluğun, aşırı kilonun, sindirim ve bağırsak problemlerinin, depresyonun, öğrenme bozukluklarının, odaklanma problemlerinin, kireçlenmenin, sorunlu ciltlerin, allerjilerin ve daha birçok sorunun bulunup bulunmadığına, bunların kişiye özel sebeplerine ulaşmakta ve bunların dengelenmesini sağlamaktadır.

Scio Kullanımı

Scio cihazı ile analiz yapılabilmesi için ilk önce baş, kol ve bacaklara elektrodlar bağlanmaktadır. Daha sonra Biorezonans ile bedende kaydedilen dengesiz frenkanslı dalgalar bilgisayar tarafından analiz edilip kaydedilmektedir. Bu test ile bedene 12000 farklı frekans gönderilerek , bunların beden tarafından verdiği yanıtlar kaydedilmekte ve frekansların dengelenerek rahatsızlık sebbelerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olunmaktadır.