fbpx
Online - İdeal Kilonuza Ritim Semineri

11.11

11.11

11.Kasım Yeni bir birlik ve yeni bir başlangıç kapısı

 

Bu pazartesi günü tarihte ve saatte ‘1’ler yan yana sıraya girip bize kendilerini gösterecekler. Peki, neler diyor olabilirler? Bu günün bir enerjisi var mı? Nasıl faydalanabiliriz?

 

11.11: Önce fark et demektir. Kendini, yaşamı, bedenini, dünyayı fark et. Ne yapıyoruz? Ne düşünüyoruz? Ne hissediyoruz? Aklımızdan neler geçiyor? Aklımızdan geçenler, yaşamımızda olmasını istediğimiz şeyler mi yoksa kaçınmak istediklerimiz mi? Aklımı, hayatımı ne ile dolduruyorum? Hayatın neresindeyim? Olmak istediğim yerde miyim? Olmak istediğim yere gelmek için bana ne, kim destek olur? Fırsatları nasıl fark ederim?

 

11.11: Başlangıç yap demektir. İstediğin şeyler için, bir adım at, bir yola çık, bir ışık yak demektir. 11.11 enerjisi içinde pek çok “1” ve başlangıçları destekleyici enerji barındırır. İyi niyetle, şükranla, sevgiyle, saygıyla, zarafetle başlayın. Tam zamanı…

 

11.11: Birlik demektir. Zihinlerimiz ayrılık illüzyonunun perdesini inceltecektir. Bize birliği hissetmek için bir şans verecektir. Var olan her şeyin özünün aynı olduğunu, hepimizin dünyanın bir parçası olduğumuzu, her insanın özünün aynı olduğunu, hepsini ve herkesi aynı ilahi gücün yarattığı ve hepimizin içinde aynı ilahi gücün olmasının verdiği birlik. Aslında hepimizin aynı geminin içinde olduğumuz ve her birimiz başka yöne koşuyor ve “benim yönüm doğru” diyorsak da, aslında hepimizin sadece geminin rotasındaki hedefe varacağımız birliği. Bu birlik bizim aklımızdan geçenin hayatımızda bir anda ortaya çıkmasına sebep olan enerjidir. Yaratım enerjisidir.

 

11.11: Senkronize olmak yani uyumlanmak demektir. Bilinçler fark ederek, ilerlemek için adım atarak ve birliğin gücünden yararlanarak yeni zamana uyumlanır. Bu yeni zaman, öncekinden daha hızlı bir zamandır.  Artık zamanın geçmesi için oyalanma, sıkılma gibi ihtimallerin olmadığı, çok verimli çok dinamik çok çalışkan çok yönlü olunacak zamanların geldiği ve buna uyumlanma anlamındadır.

 

11 Kasım günü işte bu enerjileri yoğun olarak taşır. Bunu hiç bilmiyorduysak bile,  bir şekilde özel bir gün olduğuna bir şeyler yapmamızın iyi olacağına dair bir his ile dürtülüyoruz. 11.11‘ler gözümüzün önünde dolaşarak bize hatırlatıyor.

 

Gelelim neler yapabileceğimize ..

Fark edeceğiz, başlangıç yapacağız, birliğe hizmet edeceğiz ve uyumlanacağız.

Yaratım enerjilerinin çok yüksek olacağı bir gün olduğundan, pozitif bir zihin durumunu korumak özellikle bugün için çok önemlidir.

Gün boyunca farkındalığımızın açık olması, gördüğümüz duyduğumuz yaşadığımız her şeyin önemli ve ilahi olduğunu fark etmek, mesajları fark etmek çok önemlidir.

 

Saat 11:11 de eğer mümkün olursa, bildiğiniz bir enerji çalışmasını uygulamak üzere, o gün o saatte ve bu zaman diliminde çalışma yapanlarla  senkronize olabilirsiniz, ama kaçırırsanız 12:11 de ya da 13:11 de ya da 14:11 de de yaparak, o saat dilimindekilerle senkronize olabilirsiniz.  Meditasyon yapabilir, dua edebilir, enerji çalışması yapabilirsiniz. Niyetinizi bu zaman diliminde çalışma yapan diğerleriyle senkronize olarak sevgiye, saygıya, hizmete, şefkate, iyiliğe dair koyun.

 

Dualarınıza ve dileklerinize, temiz bir dünya, barış içinde bir dünya ve farkındalığı yüksek bir insanlık eklemeyi hatırlayın. Farkındalıklı, birliğe hizmet eden dileklerin ve duaların şansının çok yüksek olduğuna inanıyorum. Eğer dilekleriniz ve yaratımlarınız size olduğu kadar diğerlerine de hizmet ediyorsa, bu günün enerjilerinden daha çok destek alacaktır.

 

Dilekleriniz kabul, yolunuz açık, aydınlık, keyifli ve kolay olsun.

Begüm Karace

 

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

29 Eyl 2023
Benim Hayat Amacım Seansı
02 Eki 2023
Frekansımı Nasıl Yükseltirim Seansı
03 Eki 2023
Annemle İlişkimi İyileştirme Seansı
04 Eki 2023
Online – İdeal Kilonuza Ritim Semineri
05 Eki 2023
Travma Temizleme Ve İlerleme Seansı
06 Eki 2023
İş, Kariyer Ve Başarı Seansı
09 Eki 2023
Karma Temizliği Seansı