Hakkımızda

İyilik Kişisel Gelişim Seminer ve Danışmanlık merkezinde Theta Healing, Reiki konulu seminerler gerçekleştiriyor ve genetik çözümlemeler atölye çalışmalarımızda uygulamalar yapıyoruz. Tıpla ve yaşamla entegre, hem bedenimize, hem zihnimize hem de ruhumuza iyi gelecek, bizi daha iyi hissettirecek, daha sağlıklı, verimli ve doyurucu bir yaşam sürmemize sebep olacak bilgileri paylaşıyoruz. Bugün, artık hepimiz beden, zihin ve ruh olarak bir bütün olduğumuzu, ruhumuz iyileşmeden bedenimizin şifa bulamayacağını öğrendik.

Zihin, beden, ruh bütününün iyileşmesi yolunda, Theta Healing seminerleri ve seansları; Reiki 1-2-3 üncü aşama seminerleri ve seansları; Genetik Çözümlemeler Atölye Çalışması aracılığıyla bildiklerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz…

Theta Healing®, bedensel, zihinsel ve ruhsal dengede bir iyileşmeye ulaşmak için kullanılan bir tekniktir. Bilinç açık haldeyken bilinçdışı/ bilinçaltı denen alana ulaşıp, orada mevcut olan verileri, bilgileri, hafızaları, programları keşfetmemize, değiştirmemize ve kendimizi, bilinçli ve bilinçdışı alanı berberce kullanarak, yeniden programlamamıza olanak verir. Pek çok spiritüel tekniğin yanı sıra, pek çok zihinsel tekniğin de kullanıldığı bir yöntemdir. Hipnozda kullanılan Theta Frekansının, hipnoz dışında, bilinç açıkken kullanılmasına olanak verdiğinden, mucizevi değişimler yaratır.

Reiki, şifa tekniklerine dayanan binlerce yıllık bir öğretidir. Bugünkü Reiki’nin kurucusu Dr. Mikao Usui, bir Japon mantığı ile bu binlerce yıldır dünya üzerindeki tüm coğrafyalarda zaten uygulanmakta olan şifacılık tekniklerini, herkesin kolayca öğrenebileceği ve öğretebileceği bir sistem haline getirmiştir. USA Today gazetesine göre bugün Reiki, entegretif bir tedavi şekli olarak Amerika Birleşik devletlerinde bulunan hastanelerin yaklaşık %15inde uygulanmaktadır. (*) Reiki, hastaların daha az acı çekerek daha hızlı bir süreçle iyileşmelerini sağlıyor. Tıbbın artık son sözü söylediği ve son çareyi uygulayıp, yine de tam şifayı oluşturamadığı durumlarda ise çoğu zaman mucizeler yaratıyor. Dr. Mehmet Öz ABD de açık kalp ameliyatları sonrasında Reiki ile hızla iyileşme tekniği kullananların başında geliyor ve eşi Lisa da, bir reiki uygulayıcısı ve Reiki master.

Her rahatsızlıkta sorun nasıl içimizde ise çözüm de içimizde. Bu noktada , “iyi” olmak için hepimiz içimizdeki şifayı ortaya çıkarmalıyız. Reiki içimizdeki şifayı ve şifacıyı ortaya çıkartıyor; hem de çok kolay ve çok pratik olarak.

Genetik Çözümlemeler Atölye Çalışması’nda ise, klasik aile diziminden farklı olarak bu teknikle aile geçmişi ile bağlantılı bilinçaltıyla, konuların daha derin bir şekilde görülmesi, sebeplerinin ve sorumlularının anlaşılması ve düğümlerin çözülmesi sağlanır.

Şu anda yaşamakta olduğunuz; para, sağlık, kariyer ya da ilişkiler konularında, pek çok şeyi deneyip yine de istediğiniz sonucu alamadıysanız, belki de bu sorun sizinle başlamadı.

Aile genetiği ve DNA’mızdaki izleri, bedenimizdeki benzerlik etkisini; kaderlerde, zorlanmalarda, kayıplarda da gösterir.

Ailenin daha önce yaşadığı; göç, savaş, kıtlık, taciz ya da aile içi şiddet, miras kavgaları, aileden reddedilen bireyler, kürtajlar ya da erken kayıplar bugünün sorununun kaynağı olabilir. Aileden sadece bir kişinin bile bu çalışmaya gönüllü olması, katılması ve gözlemlemesi, bu çalışmadan haberdar olmasalar da, tüm bireylerin hayatlarında iyileşme, aile sisteminde rahatlama yaratır.

Hiç bilmediğimiz ya da anlam veremediğimiz biçimde hayatımızda oluşan terslikler, zorlanmalar bize atalarımızdan miras kalmış olabilir.

ThetaHealing tekniğinin okuma, his yükleme, program değişikliği araçları kullanılarak, kişilerin genetikten getirdiği ancak anlamak ve çözmekte zorlandığı konularda mucizevi farkındalıklar ve hızlı çözümler sağlanır.