fbpx
Şimdi bir seans alın!

Hakkımızda

İyilik Kişisel Gelişim Eğitim ve Danışmanlık merkezinde, hem bedenimize, hem zihnimize hem de ruhumuza iyi gelecek, bizi daha iyi hissettirecek, daha sağlıklı, verimli ve doyurucu bir yaşam sürmemize sebep olacak bilgileri paylaşıyoruz. Hedefimiz; seminerler, bireysel seanslar, atölye çalışmaları, meditasyonlar ve sohbetlerle yaşam yolumuzu daha aydınlık, daha açık, daha keyifli hale getirmektir.

 

Bugün, artık hepimiz beden, zihin ve ruh olarak bir bütün olduğumuzu, ruhumuz iyileşmeden bedenimizin şifa bulamayacağını öğrendik.

Zihin, beden, ruh bütününün iyileşmesi yolunda, Theta Healing seminerleri ve seansları; Scio Biofeedback tarama ve seansları,  Reiki 1-2-3 üncü aşama seminerleri ve seansları; Genetik Çözümlemeler, Atölye Çalışmaları, Bireysel seanslar, Koçluk çalışmaları, çeşitli şifa aktarım teknikleri başlıca araçlarımız.

Theta Healing®, bedensel, zihinsel ve ruhsal dengede bir iyileşmeye ulaşmak için kullanılan bir tekniktir. Bilinç açık haldeyken bilinçdışı/ bilinçaltı denen alana ulaşıp, orada mevcut olan verileri, bilgileri, hafızaları, programları keşfetmemize, değiştirmemize ve kendimizi, bilinçli ve bilinçdışı alanı berberce kullanarak, yeniden programlamamıza olanak verir. Pek çok spiritüel tekniğin yanı sıra, pek çok zihinsel tekniğin de kullanıldığı bir yöntemdir. Hipnozda kullanılan Theta Frekansının, hipnoz dışında, bilinç açıkken kullanılmasına olanak verdiğinden, mucizevi değişimler yaratır.

Genetik Çözümlemeler Atölye Çalışmasında, klasik aile diziminden farklı olarak, aile geçmişi ile bağlantılı bilinçaltıyla, konuların daha derin bir şekilde görülmesi, sebeplerinin ve sorumlularının anlaşılması ve düğümlerin çözülmesi sağlanır.

Şu anda yaşamakta olduğunuz; para, sağlık, kariyer ya da ilişkiler konularında, pek çok şeyi deneyip yine de istediğiniz sonucu alamadıysanız, belki de bu sorun sizinle başlamamıştır.

Aile genetiği ve DNA’mızdaki izleri, bedenimizdeki benzerlik etkisini; kaderlerde, zorlanmalarda, kayıplarda da gösterir.

Ailenin daha önce yaşadığı; göç, savaş, kıtlık, taciz ya da aile içi şiddet, miras kavgaları, aileden reddedilen bireyler, kürtajlar ya da erken kayıplar bugünün sorununun kaynağı olabilir. Aileden sadece bir kişinin bile bu çalışmaya gönüllü olması, katılması ve gözlemlemesi, bu çalışmadan haberdar olmasalar da, tüm bireylerin hayatlarında iyileşme, aile sisteminde rahatlama yaratır.

Hiç bilmediğimiz ya da anlam veremediğimiz biçimde hayatımızda oluşan terslikler, zorlanmalar bize atalarımızdan miras kalmış olabilir.

ThetaHealing tekniğinin okuma, his yükleme, program değişikliği araçları kullanılarak, kişilerin genetikten getirdiği ancak anlamak ve çözmekte zorlandığı konularda mucizevi farkındalıklar ve hızlı çözümler sağlanır.

Reiki, şifa tekniklerine dayanan binlerce yıllık bir öğretidir. Bugünkü Reiki’nin kurucusu Dr. Mikao Usui, bir Japon mantığı ile bu binlerce yıldır dünya üzerindeki tüm coğrafyalarda zaten uygulanmakta olan şifacılık tekniklerini, herkesin kolayca öğrenebileceği ve öğretebileceği bir sistem haline getirmiştir. USA Today gazetesine göre bugün Reiki, entegretif bir tedavi şekli olarak Amerika Birleşik devletlerinde bulunan hastanelerin yaklaşık %15inde uygulanmaktadır. (*) Reiki, hastaların daha az acı çekerek daha hızlı bir süreçle iyileşmelerini sağlıyor. Tıbbın artık son sözü söylediği ve son çareyi uygulayıp, yine de tam şifayı oluşturamadığı durumlarda ise çoğu zaman mucizeler yaratıyor. Reiki içimizdeki şifayı ve şifacıyı ortaya çıkartıyor; hem de çok kolay ve çok pratik olarak.

Her rahatsızlıkta sorun nasıl içimizde ise çözüm de içimizde. Bu noktada, daha “iyi” olmak için hepimiz içimizdeki “iyileştirici”yi ortaya çıkarmayı hedeflemesinin uygun olduğuna inanıyoruz.

Eğer siz de “daha iyi” olmayı ve içinizdeki “iyileştirici gücü ortaya çıkarmayı” hedeflerseniz, gelin, size destek olmak için buradayız.

Biz Kimiz

Begüm Güven Karace

İyilik Merkezi Kurucusu

1968 yılında Ankara’da doğdu. Ailesi aslen Edremitli olduğundan, çocukluğu yazları Akçay’da ve kışları İzmir’de geçirerek büyüdü. Bornova Anadolu Lisesini 1986 yılında bitirdi, aynı yıl evlendi ve Ege Üniversitesi bilgisayar Programlama bölümüne başladı. 1987 yılında oğlunun doğumuyla üniversite hayatına ara verdi. 1989 yılından 2010 a kadar Tolkar makine Sanayi AŞ de Satış, Pazarlama ve Dış Ticaret Departmanlarında yönetici olarak çalıştı.  Bu dönemde, özellikle 1993 yılında kızının dünyaya gelmesinden sonra  kişisel gelişim, spirütüel konular, felsefeler  ile ilgilenmeye eğitimler almaya başladı; sosyal sorumluluk projelerinde, vakıflarda ve derneklerde aktif görevler aldı. TUSİD Turizme hizmet eden sanayici ve işadamları derneği Yönetim Kurulunda 2 dönem, Bornova Anadolu Lisesi Eğitim ve Kültür Vakfında 1 dönem yönetim kurulu üyeliği yaptı ve pek çok aktif görev aldı. 2011 yılında İyilik Kişisel Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezini kurarak, aldığı eğitimleri, bilgi ve tecrübelerini paylaşmaya başladı. 2015 yılından itibaren ThetaHealing kitaplarının Türkçeye çevirilerini yapmaya başladı. Halen türkçe olarak yayınlanmış olan 6 adet çeviri kitabı mevcuttur. Reiki Master Eğitmen, Yaşam Koçu, Nefes Teknikleri Eğitmeni, ThetaHealing® Master & Certificate of Science Eğitmen, Scio Biofeedback Terapisti ve pek çok şifacılık tekniği uygulayıcısıdır.  Halen İzmir İyilik Kişisel Gelişim Merkezinde Spiritüel Seminerler ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

 

Banu Büte Çıtırık

1974 de, İzmir’de doğdu. 1990 yılında Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesine girdi. Okuldan sonra satış, pazarlama alanında çalıştı. 2000 de İstanbul’a yerleşti. 2003 yılından itibaren kişisel gelişim alanında, Reiki, Theta Healing, Işık Köprüsü, Çakra Aura, Tune, Ra Shee-ba, yaşam koçluğu eğitim ve seminerlerine devam etti.  Halen, İstanbul’da Reiki öğretmenliği yapmaktadır. Aynı zamanda, İyilik Kişisel Gelişim Merkezi web sitesi yöneticisi, içerik üreticisi ve sosyal medya danışmanıdır.

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

18 Haz 2024
Benim Hayat Amacım Seansı
19 Haz 2024
Online Theta Destekli Scio Seansı
20 Haz 2024
Çocuğumla İlişkimi İyileştirme Seansı
21 Haz 2024
SCIO ile Stres Giderme
24 Haz 2024
Ruh Eşi Seansı-duplicate
25 Haz 2024
Theta Healing Seansları
26 Haz 2024
Eşimle İlişkimi İyileştirme Seansı