fbpx
Şimdi bir seans alın!

Sık Sorulan Sorular

iyilikmerkezi

– Bir seans almak ne işime yarar?

Hayatımızda sıkışıp kaldığımızı hissettiğimiz durumlar, kurtulamadığımız olumsuz düşünceler, aşmak istediğimiz bir sorun ya da ilerleme kaydetmek istediğimiz bir konuda bireysel seans alarak, çözüme ulaşabiliriz. Seanslarda, değiştirmek istediğimiz durum ile ilgili olarak belki çocukluktan, belki genetik bağlardan veya ruhun seçimlerinden kaynaklanan zorlanmalar açığa çıkarılarak serbest bırakılır. Böylece potansiyelimizi gerçekleştirme, istediğimiz hayata ve istediğimiz ruhsal duruma ulaşmamız hedeflenir

– Hangi konuda seanslar alabilirim?

Hangi konularda seanslar alabileceğimiz bireysel seanslar ( tıklanınca bireysel seanslara götürür ) sayfasında açıklanmıştır.

Tek seans yeterli mi?

Konunun derinliğine göre seans sayısı değişebilmektedir. Ancak genellikle tek seansta çalışılan konu ile ilgili çarpıcı bir iyileşme görülür.

Oğlum/kızım için seans istiyorum, yaş sınırı var mı?

18 yaşından büyük olmak gerekmektedir.

Ofise gelmem gerekir mi, online seans seçeneğim var mı?

Online olarak seanslara katılabilirsiniz. Bunun için ilgilendiğiniz seansın sayfasının altındaki “satın al” butonuna  tıklayabilirsiniz.

– Theta healing seminerleri için ön şartlar nelerdir?

Theta healing uygulayıcı seminerleri Temel- BasicDNA semineri ile başlar ve önşart olmaksızın 18 yaşını aşmış herkes katılabilir

– Nasıl ThetaHealing uygulayıcısı olabilirim?

Sertifikalı Thetahealing eğitmenleri tarafından verilen ThetaHealing başlangıç seviyesi seminerini tamamladıktan sonra uluslararası geçerliliği olan temel uygulayıcı sertifikasını alarak uygulayıcı olursunuz. Bu sertifika ile hem kendinize hem de diğerlerine uygulama yapabilirsiniz. Daha iyi ve yetkin bir uygulayıcı olabilmek için diğer seminerlere de katılmak uygun olur.

– Nasıl Thetahealing eğitmeni olabilirim?

Thetahealing eğitmeni olmak için öncelikle temel-ileri ve derin kazma uygulayıcı seminerlerini tamamlamış olmak ön şartı vardır. Bu seminerleri tamamladığınız Vianna Stibal tarafından verilen eğitmenlik seminerlerine katılarak uygulayıcısı olduğunuz seminerin eğitmeni olabilirsiniz. Vianna Stibal Türkiye’ye gelip, burada eğitmenlik yapmak isteyenler için seminerler vermektedir.

– Genetik çözümlemeler atölyesine katılmak ne işime yarar?

Genetik çözümlemeler atölyesinde, yaşamımızda var olan sorunların genetiğimizden gelen etkilerinin çözümlenmesi sağlanır. Klasik aile dizimi çalışmasının ötesine geçen bu atölye çalışmasında his yüklemeleri, inanç değişiklikleri ve taramalar da kullanılarak hızlı ve etkili sonuçlara ulaşılır. Eğer aileniz de tekrar eden olumsuz durumlar ya da mana veremediğiniz terslikler yaşanıyorsa belki de bu sizden çok daha önce başlamıştır. Bir genetik çözümlemeler atölyesine katılmak, sadece çalışmaya katılan kişide değil aynı zamanda ona genetik olarak bağlı bulunan herkeste olumlu değişikliklere sebep olur.

– Reiki seminerine katılmak ne işime yarar?

Bir insan olarak hepimizin içinde doğal akışta olan bir şifa enerjisi vardır. İçgüdüsel olarak ağrıyan yere elimizi koymamız ya da ağlayan birine sarılmak, dokunmak istememiz bile bu yüzdendir. Ancak doğal olarak bulunan bu şifa enerjisini doğru şekilde kullanmayı bilmezsek, negatif enerjileri ve durumları kendi alanımıza çekebilir, kendi bedenimizde ve çakralarımızda tıkanıklıklara sebep olabiliriz. Uyumlama ve Reiki seminerine katılarak, evrenin her yerinde ve bedenimizde de bulunan bu şifalı enerjiyi verimli şekilde hem kendimizde hem de diğerlerinde  kullanmayı öğrenir, uygulamaya devam ettikçe beden, zihin ve ruh olarak dengeye kavuşuruz.

– İndirimli ya da burslu olarak seminerlere katılabilir miyim?

Dönemsel olarak seminer katılımları için burslar açıklıyoruz. İyilik merkezi aplikasyonunu akıllı telefonunuza indirerek, burs duyurularımızdan anında haberdar olabilirsiniz ( indirmek için aşağıdaki ikonlardan telefonunuza uygun olanı tıklayın)

– Bir seminere veya seansa nasıl katılabilirim?

Bir seansa ya da seminere katılmak için, ilgili seminerin ya da seansın sayfasındaki “satın al” butonuna tıklayabilir ya da bize telefon ( 05334382802) /  e posta ile ulaşabilirsiniz.

– Nasıl burs başvurusunda bulunabilirim?

Katılmak istediğiniz burs için [email protected] mail adresine başvuruda bulunmanız gerekir.

 

Diğer sorular ve planlama için bizimle iletişim formumuz aracılığı ile de irtibata geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Makaleler

 

Seanslarımız

 

Videolar

 

 

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

27 May 2024
Travma Temizleme Ve İlerleme Seansı
28 May 2024
Anne Karnındaki Kodların Çözümlenmesi
29 May 2024
Theta Healing Seansları
30 May 2024
Online Theta Destekli Scio Seansı
31 May 2024
Eşimle İlişkimi İyileştirme Seansı
03 Haz 2024
Çakra arındırma ve dengeleme seansı
04 Haz 2024
Annemle İlişkimi İyileştirme Seansı