Ailedeki Genetik Kodların Çözümlenmesi Atölye Çalışması

İzleyici olarak katılım rezervasyon ile ve ücretsizdir.

Genetik çözümleme yapılacak aile için ücretlidir.

 

Şu anda yaşamakta olduğunuz; para, sağlık, kariyer ya da ilişkiler konularında, pek çok şeyi deneyip yine de istediğiniz sonucu alamadıysanız, belki de bu sorun sizinle başlamadı.

Ailenin daha önce yaşadığı; göç, savaş, kıtlık, taciz yada aile içi şiddet, miras kavgaları, aileden reddedilen bireyler, bugünün sorununun kaynağı olabilir. Aileden sadece bir kişinin bile bu çalışmaya gönüllü olması, katılması ve gözlemlemesi, bu çalışmadan haberdar olmasalar da, tüm bireylerin hayatlarında iyileşme, aile sisteminde rahatlama yaratır.

Hiç bilmediğimiz yada mana veremediğimiz biçimde hayatımızda oluşan terslikler, zorlanmalar bize atalarımızdan miras kalmış olabilir mi?

Klasik aile diziminden farklı olarak bu teknikle aile geçmişi ile bağlantılı bilinçaltıyla, konuların daha derin bir şekilde görülmesi ve çözülmesi sağlanır.

ThetaHealing tekniğinin okuma, his yükleme, program değişikliği araçları kullanılarak, kişilerin genetikten getirdiği ancak anlamak ve çözmekte zorlandığı konularda mucizevi farkındalıklar ve hızlı çözümler sağlanır.

Bahar Akkoyun
ThetaHealing Uzman Terapist
Bengü Gündoğan
ThetaHealing Uzman Terapist

 

Bilgi ve rezervasyon için bize 0533 438 2802 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Thetahealing seminerleri

 

Seanslarımız