fbpx
Şimdi bir seans alın!

Anne Karnındaki Kodların Çözümlenmesi

Doğum hikayeniz nasıl başladı?

Anne karnı dünyadaki hayatımızın başladığı yerdir.

Kim olduğumuz ve hayatımızın nasıl gelişeceğine dair en erken kodlar daha anne karnındayken oluşmaya başlar. Hamilelik sürecinde annemizin tüm his hafızasını devralırız. Annemizle olan erken dönem deneyimlerimiz aradaki bağda oluşan önemli bir kırılma ile sekteye uğrarsa bizi hayatın temel akışından koparır.

Anneniz size nasıl hamile kaldı? İstenen bir bebek miydiniz? İstenen bir cinsiyette miydiniz? Nasıl karşılandınız? Annenizden ayrı kaldınız mı? Yeterince anne sütü aldınız mı? Tüm bu bilgiler hücre hafızanızda tutulmaktadır. Anne rahmine düştüğünüz andan itibaren etrafınızda olup biten her şeyin farkındasınızdır. Annenin hisleri duyguları ve inançları sıklıkla rahimdeki bebeğe geçer. Travmatik düşünceler, istenmeme hisleri, bunalmış hissetme ve diğer sıkıntılar bebek tarafından hissedilebilir ve kaydedilebilir. Bu hisler ileriki yıllarda sebepsizce devam ediyor olabilir.

Eğer hayatınızda mana veremediğiniz bir yalnızlık hissi taşıyorsanız bu anne karnındaki zamandan kaynaklanıyor olabilir. Bazı hamilelikler ikiz olarak başlar ancak doğa ikizlerin sadece üçte birinin doğmasına izin verir. Bu geride kalan ikizde mutlak bir yalnızlık hissine yol açar. Aynı şey sizden önce düşük ya da kürtajlar varsa da geçerlidir.

Bu çalışma size evinizin rahatında online olarak veya merkezimizde yüz yüze;  60-90 dakikalık bir seansla uygulanabilir.

 

Seans Randevusu

 

 

Seanslar

 

Enerjimi Test Et

 

Makaleler

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

18 Haz 2024
Benim Hayat Amacım Seansı
19 Haz 2024
Online Theta Destekli Scio Seansı
20 Haz 2024
Çocuğumla İlişkimi İyileştirme Seansı
21 Haz 2024
SCIO ile Stres Giderme
24 Haz 2024
Ruh Eşi Seansı-duplicate
25 Haz 2024
Theta Healing Seansları
26 Haz 2024
Eşimle İlişkimi İyileştirme Seansı