fbpx
Mindfulness seminerimizi gördünüz mü?

Anne Karnındaki Kodların Çözümlenmesi

Doğum hikayeniz nasıl başladı?

Anne karnı dünyadaki hayatımızın başladığı yerdir.

Kim olduğumuz ve hayatımızın nasıl gelişeceğine dair en erken kodlar daha anne karnındayken oluşmaya başlar. Hamilelik sürecinde annemizin tüm his hafızasını devralırız. Annemizle olan erken dönem deneyimlerimiz aradaki bağda oluşan önemli bir kırılma ile sekteye uğrarsa bizi hayatın temel akışından koparır.

Anneniz size nasıl hamile kaldı? İstenen bir bebek miydiniz? İstenen bir cinsiyette miydiniz? Nasıl karşılandınız? Annenizden ayrı kaldınız mı? Yeterince anne sütü aldınız mı? Tüm bu bilgiler hücre hafızanızda tutulmaktadır. Anne rahmine düştüğünüz andan itibaren etrafınızda olup biten her şeyin farkındasınızdır. Annenin hisleri duyguları ve inançları sıklıkla rahimdeki bebeğe geçer. Travmatik düşünceler, istenmeme hisleri, bunalmış hissetme ve diğer sıkıntılar bebek tarafından hissedilebilir ve kaydedilebilir. Bu hisler ileriki yıllarda sebepsizce devam ediyor olabilir.

Eğer hayatınızda mana veremediğiniz bir yalnızlık hissi taşıyorsanız bu anne karnındaki zamandan kaynaklanıyor olabilir. Bazı hamilelikler ikiz olarak başlar ancak doğa ikizlerin sadece üçte birinin doğmasına izin verir. Bu geride kalan ikizde mutlak bir yalnızlık hissine yol açar. Aynı şey sizden önce düşük ya da kürtajlar varsa da geçerlidir.

Bu çalışma size evinizin rahatında online olarak veya merkezimizde yüz yüze;  60-90 dakikalık bir seansla uygulanabilir.

 

Seans Randevusu

 

 

Seanslar

 

Enerjimi Test Et

 

Makaleler

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

18 May 2022
Karma Temizliği Seansı
19 May 2022
Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
20 May 2022
İş, Kariyer Ve Başarı Seans
23 May 2022
Annemle İlişkimi İyileştirme Seansı
24 May 2022
Frekansımı Nasıl Yükseltirim Seansı
25 May 2022
SCIO ile Stres Giderme
26 May 2022
Şifacılık Yeminleri Seansı