fbpx
Şimdi bir seans alın!

Çakra arındırma ve dengeleme seansı

Çakralarınız açık mı?

Çakralar bedenimizdeki ana enerji giriş çıkış merkezleridir. Çakralarda tıkanıklık ya da dengesizlik olduğunda para, bolluk bereket, ilişkiler, sağlık, cinsellik başta olmak üzere hayatımızda da pek çok konuda tıkanıklık ve dengesizlik yaşarız. Çakralarımızdaki enerji düzgün ve dengeli olduğunda hem dünyaya hem de ilahi enerjiye aynı anda bağlanır, hem besler hem de besleniriz.

 

Bir Seansa Katıl

 

Çakralar, ilgili oldukları enerjiler ve tıkanma nedenleri:

1-Kök çakra:

Konusu var olmadır, aile içi ilişkiler, kilo, özgüven ve erkeklerde cinsel konuları yönetir. Yaşama bağı, yaşam sevincini yönetir. Kök çakranız dengelendiğinde ve açıldığında yakın ilişkilerinizde, cinsellikle ilgili konularda ve dünyanın bereketiyle beslenme konusunda ilerleme kaydedersiniz.

2-Sakral çakra:

Konusu yaratıcılıktır. Para yaratma becerimizi, kadındaki cinselliği, doğurganlığı, hayatımızdaki fırsatları görmeyi ve neşeyi yönetir. Sakral çakranız dengelendiğinde ve açıldığında bolluk bereket, ilişkiler, cinsellik, samimiyet ve aşk konularında ilerleme kaydedersiniz.

3-Solar pleksus çakrası:

Konusu güç ve güvendir. Özgüven, özsaygı, güçlü olma, cesaretle ortaya çıkma, parlama konularını yönetir. Solar pleksus çakranız açılıp dengelendiğinde enerjinizi ve gücünüzü verimle ve güvenle kullanabilirsiniz. Bu çakrada tıkanıklıklar varsa alt çakradan cinselliği ve üst çakradan sevgiyi birleştirmekte zorluk yaşarsınız.

4-Kalp çakrası:

Konusu sevgidir. Sevgi alma, sevgi verme, şefkat, duygusallık, dokunma, affetme konularını yönetir. Kalp çakrası dünyaya ait enerjilerle ilahi enerjilerin birleştiği yerdir, bu çakra açılıp dengelendiğinde dünyanızı değiştirecek derecede kalp enerjisine sahip olursunuz. İnsan ilişkilerinde ahenk sağlar, birleştirici ve uyumlu hale gelirsiniz.

5-Boğaz çakrası:

Konusu ifade, işitme, konuşma, tatma ve koklamadır. Kendini ifade etme, yazılı ya da sözlü olarak iyi iletişim konularını yönetir. Duyduğumuz ya da maruz kaldığımız yalanlar bu çakrada tıkanıklığa sebep olur. Açık ve dengeli olduğunda rahatlıkla konuşursunuz ilgiyle dinlenirsiniz, duyulduğunuzu ve sözlerinize saygı duyulduğunu hissedersiniz.

6-Üçüncü göz çakrası:

Konusu duru görü, sezgiler, medyumik güçler, imgeleme, odaklanma, farkındalık, idrak ve muhakemedir. Hayal gücümüzü, imgeleme ve odaklanma yeteneğimizi, sezgilerimizi yönetir.

Açık ve dengeli olduğunda ilahi rehberlik alabiliriz. Beş duyunun ötesinde algılamamız artar. Sezgilerinizin hayat yolunda sizi yönlendirmesine izin verirsiniz. Her bakımdan farkındalığınız artar. Hayat amacınızı görmek ve anlamak ve bu hayat amacını yaşamak üçüncü göz bölgesindeki dengeli enerjilerle mümkün olur.

7-Taç çakra:

Konusu kutsallık, sonsuzluk, ilahi olanla bağlantıdır. İlahi enerjilerin ve koşulsuz sevginin, birlik duygusunun bedene giriş noktasıdır. İlahi gücü, ilahi desteği ve ilahi sevgiyle olan ilişkimizi yönetir. Bu çakra açık ve dengeli olduğunda yalnızlık duygusu ortadan kalkar, ölüm korkusu sona erer, dini inançların engelleyici duvarları ortadan kalkar ve Yaradan’ın bir kıvılcımı olduğunuzu ve parlamayı hak ettiğinizi hissedersiniz.

Bu seans sırasında çakralarınızda enerji akışını engelleyen blokajlar, enerji çalışmaları, kristaller, his yüklemeleri ve inanç değişiklikleri kullanılarak giderilir.

 

Seanslar hakkında daha detaylı bilgi ve planlama için bize 0533 438 2802 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu çalışma size evinizin rahatında online olarak veya merkezimizde yüz yüze;  60-90 dakikalık bir seansla uygulanabilir.

 

Seans Randevusu Al

 

 

Enerjimi Test Et

 

Seanslarımız

 

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

12 Tem 2024
Çakra arındırma ve dengeleme seansı
16 Tem 2024
Annemle İlişkimi İyileştirme Seansı
17 Tem 2024
Theta Healing Seansları
18 Tem 2024
SCIO ile Stres Giderme
19 Tem 2024
Benim Hayat Amacım Seansı
22 Tem 2024
Eşimle İlişkimi İyileştirme Seansı
23 Tem 2024
Çakra arındırma ve dengeleme seansı