fbpx
Şimdi bir seans alın!

Genetik Çözümlemeler Atölye Çalışması

İzleyici olarak katılım rezervasyon ile ve ücretsizdir.

Genetik çözümleme yapılacak aile için ücretlidir.

Bilgi ve rezervasyon icin telefon yada whatsup ile 05334382802 

Şu anda yaşamakta olduğunuz ; para, sağlık, kariyer yada ilişkiler konularında , pek çok şeyi deneyip yine de istediğiniz sonucu alamadıysanız , belki de bu sorun sizinle başlamadı.

Aile genetiği ve dnamızdaki izleri , bedenimizdeki benzerlik etkisini ; kaderlerde, zorlanmalarda, kayıplarda da gösterir.

Ailenin daha önce yaşadığı ; göç, savaş, kıtlık, taciz yada aile içi şiddet, miras kavgaları , aileden reddedilen bireyler , kürtajlar yada erken kayıplar bugünün sorununun kaynağı olabilir. Aileden sadece bir kişinin bile bu çalışmaya gönüllü olması, katılması ve gözlemlemesi , bu çalışmadan haberdar olmasalar da , tüm bireylerin hayatlarında iyileşme , aile sisteminde rahatlama yaratır

Hiç bilmediğimiz yada mana veremediğimiz biçimde hayatımızda oluşan terslikler, zorlanmalar bize atalarımızdan miras kalmış olabilir. 

Klasik aile diziminden farklı olarak bu teknikle aile geçmişi ile bağlantılı bilinçaltıyla ,konuların daha derin bir şekilde görülmesi , sebeplerinin ve sorumlulularının anlaşılması ve çözülmesi sağlanır. 

ThetaHealing tekniğinin okuma, his yükleme, program değişikliği araçları kullanılarak , kişilerin genetikten getirdiği ancak anlamak ve çözmekte zorlandığı konularda mucizevi farkındalıklar ve hızlı çözümler sağlanır .

Bahar Akkoyun
ThetaHealing Uzman Terapist
Reiki Master 
Bengü Gündoğan
ThetaHealing Uzman Terapist
Reiki Master

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

12 Tem 2024
Çakra arındırma ve dengeleme seansı
16 Tem 2024
Annemle İlişkimi İyileştirme Seansı
17 Tem 2024
Theta Healing Seansları
18 Tem 2024
SCIO ile Stres Giderme
19 Tem 2024
Benim Hayat Amacım Seansı
22 Tem 2024
Eşimle İlişkimi İyileştirme Seansı
23 Tem 2024
Çakra arındırma ve dengeleme seansı