fbpx
Taşındık! Karşıyaka Siena Ofis'teyiz!

Genetik Çözümlemeler Atölye Çalışması

İzleyici olarak katılım rezervasyon ile ve ücretsizdir.

Genetik çözümleme yapılacak aile için ücretlidir.

Bilgi ve rezervasyon icin telefon yada whatsup ile 05334382802 

Şu anda yaşamakta olduğunuz ; para, sağlık, kariyer yada ilişkiler konularında , pek çok şeyi deneyip yine de istediğiniz sonucu alamadıysanız , belki de bu sorun sizinle başlamadı.

Aile genetiği ve dnamızdaki izleri , bedenimizdeki benzerlik etkisini ; kaderlerde, zorlanmalarda, kayıplarda da gösterir.

Ailenin daha önce yaşadığı ; göç, savaş, kıtlık, taciz yada aile içi şiddet, miras kavgaları , aileden reddedilen bireyler , kürtajlar yada erken kayıplar bugünün sorununun kaynağı olabilir. Aileden sadece bir kişinin bile bu çalışmaya gönüllü olması, katılması ve gözlemlemesi , bu çalışmadan haberdar olmasalar da , tüm bireylerin hayatlarında iyileşme , aile sisteminde rahatlama yaratır

Hiç bilmediğimiz yada mana veremediğimiz biçimde hayatımızda oluşan terslikler, zorlanmalar bize atalarımızdan miras kalmış olabilir. 

Klasik aile diziminden farklı olarak bu teknikle aile geçmişi ile bağlantılı bilinçaltıyla ,konuların daha derin bir şekilde görülmesi , sebeplerinin ve sorumlulularının anlaşılması ve çözülmesi sağlanır. 

ThetaHealing tekniğinin okuma, his yükleme, program değişikliği araçları kullanılarak , kişilerin genetikten getirdiği ancak anlamak ve çözmekte zorlandığı konularda mucizevi farkındalıklar ve hızlı çözümler sağlanır .

Bahar Akkoyun
ThetaHealing Uzman Terapist
Reiki Master 
Bengü Gündoğan
ThetaHealing Uzman Terapist
Reiki Master

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

20 Eki 2021
Çocuğumla İlişkimi İyileştirme Seansı
21 Eki 2021
Bolluk, Bereket Ve Para Seansı
22 Eki 2021
Karma Temizliği Seansı
25 Eki 2021
Kristallerle geçmiş yaşam seansı
26 Eki 2021
SCIO Seansları
27 Eki 2021
Benim Hayat Amacım Seansı
28 Eki 2021
Online Theta Destekli Scio Seansı