fbpx
Taşındık! Karşıyaka Siena Ofis'teyiz!

Güç-Vizyon-Başarı Game of Life Theta Healing®

Yaşamda arzu ettiğiniz başarının; iş başarısının, ilişkilerde başarının; önündeki engelleri belirleme ve ortadan kaldırma eğitimidir. Yaşam oyununu başarıyla oynamak, artık bir “kazanan” haline gelmek, yaşamı sürdürdüğünüz aracın yolcu koltuğundan kalkıp direksiyonuna geçmek için…

ThetaHealing Institute of Knowledge (THInK) bu yeni “The Game of Life”-Yaşam Oyunu seminerini bir ThetaHealing® kursu olarak sunmaktan gurur duymaktadır.

Bu yeni 3 günlük seminer gerçek yasam basarı örneklerinden oluşturulmuştur ve belirli kısıtlayıcı düşünceleri kaldırıp yerine yüzlerce hisler konulup yaşam ve iş hayatında daha fazla başarıya ulaşmak için tasarlanmıştır. Vianna Hiro ile birlikte spiritüellliği ve iş dünyasını birleştirmişlerdir.

İnanç Çalışmaları

Kendinizi Ebeveyn zorunluluklarından serbest bırakın

Travmaları bırakın

Toplum tarafından kabul edilin

Arkadaş baskısından kurtulun

Sonsuz berekete kavuşun

İşinizi dilediğiniz şekilde büyütün

Başarmaya hazır olun

Heyecanlanın

Vizyon ve Yaratım

Bu kurs Japonyada 2010 da ve THInK te 2011de basladi.

Hiroyuki Miyazaki (a.k.a. Hiro) Japonyanin Theta Healing temsilcisidir. İki senede, Japonya ThetaHealing organizasyonunda % 900 büyüme yasayarak, ThetaHealing’i Japonya’daki en popüler şifa yöntemi haline getirdi. ThetaHealing’den önce, Hiro 17 sene boyunca finans sektöründe çalıştı, büyük projeleri yönetti. O günlerde, Hiro iş performansının kişilerin kısıtlayıcı düşünceleri tarafından etkilendiğini keşfetti ve ThetaHealing’i kullanarak çok büyük bir performans artışını başardı. Hiro herkesin ThetaHealing ile is performansını geliştirmelerinin mümkün olduğunu kanıtlamıştır.

Eğitmen : Begüm Karace
Theta Healing® Certificate of Science Master Eğitmen

Önkoşullar: Basic DNA-Theta Başlangıç Semineri, Advanced DNA-Theta İleri Seviye Semineri, Dig Deeper – Daha Derin Kazma Semineri

Güç-Vizyon-Başarı Game of Life Theta Healing®, İzmir’de İyilik Kişisel Gelişim Merkezinde gerçekleştirilmektedir. İletişim bölümünden ayrıntılı adrese ulaşabilirsiniz.

Seminerlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve planlama için bize 0533 438 2802 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

20 Eki 2021
Çocuğumla İlişkimi İyileştirme Seansı
21 Eki 2021
Bolluk, Bereket Ve Para Seansı
22 Eki 2021
Karma Temizliği Seansı
25 Eki 2021
Kristallerle geçmiş yaşam seansı
26 Eki 2021
SCIO Seansları
27 Eki 2021
Benim Hayat Amacım Seansı
28 Eki 2021
Online Theta Destekli Scio Seansı