Katılımcı Yorumları

Thetahealing Basic online seminerinize katıldım. Ekibiniz çok değerli, sevgi dolu Kaliteli, seviyeli özverili.

Teknik olarak seminerimizden çok memnun kaldım ve tüm tanıdıklara tavsiye ediyorum. Seminerde beni en çok yaratım çalışması etkiledi. En kısa sürede yüz yüze ThetaHealing Advanced seminerine katılıp İzmir’e gelmek ve tüm ekiple yüz yüze tanışmak istiyorum.

Katıldığım ThetaHealing Semineri sonrasında daha neşeli ve daha mutluyum. Artık geleceğe güvenle bakıyorum. Var olan sorunları çözebileceğime olan inancım güçlendi. Hayata başka gözle bakmak ve kafandaki soru işaretlerine cevaplar bulmak istersen mutlaka katıl derim. Her şey çok güzel ve eksiksizdi. Teşekkür ederim.

Şimdiye kadar İyilik Merkezi’nin pek çok seminerine katıldım. Begüm hanımın profesyonelliği tercih sebebim oluyor. Pandemi’de de aynı profesyonel yaklaşımı önlemler alınırken uygulamışlar. Çevremdekilere tavsiye ediyorum hep, Begüm hocamın kazma çalışmaları beni çok etkiliyor. Konuya vakıf ve çok cömertler, bizi evlerine gelmiş bir misafir gibi ağarlıyorlar. Genetik çözümlemeler çalışmasına katılmak istiyorum, çok faydalı olacağına inanıyorum.

Theta Healing ile tanıştım. Hayat ile tanıştım. Theta heelingten önce hemen hemen her türlü enerji ve spritüel çalışmalarında yer aldım. Bana katkıları hep olumlu olmuştu. Ancak bazen insanın acil olarak harekete geçmesi ve beklediği sonucu hemen alması gerekiyor. Bir gün panik halde İyilik Merkezi’ ne Begüm Hanım’a (tabiri caizse) ağlamaya gittim. İş konusunda beklediğimi, yeni işimde de bulamamıştım. Begüm Hanım ile yaptığımız theta Heeling seansından sonra bende beklenmedik bir değişim oldu. Üretmeye, çalışmaya ve bulunduğum ortamda mutlu olmaya başladım. Hem de hemen, o andan itibaren. Sonuç olarak kaygılarımın yerini akışta ve mutlu olmak aldı. 1 ay gibi kısa bir sürede işyerinde ilgi odağı oldum. İlk başta düşündüğümden daha iyi imkanlarla keyifli şekilde çalışıyorum. Zaman zaman kendi içimde çözemediğim konuları theta heeling seanslarıyla halletmek üzere İyilik Merkezi’ne gidiyorum. Her bir konu, hemen hemen aynı gün içinde benim için hallolmuş oluyor. Theta heeling’in en sevdiğim özelliği bu. Özellikle benim gibi sabırsızlar için en uygun seans çeşidi olduğunu düşünüyorum…

Derin kazma- kilo ritim seminerlerine katıldım. Seminerler sırasında anlamadığım noktalar olursa istediğim zaman sorabiliyorum. Hocamın çalışıp hallettiğimi düşündüğüm kısımların farklı yönlerini kolayca göstermesi beni hep çok etkiliyor. Kayıtların önceden yapılması vakit kaybı olmadan her anın dolu dolu kullanılabilmesini sağlıyor. Özel çalışma odasında birbirimize çalışırken bocalanan yerde hocamızın hemen müdahalesi, dikkatinin hep bizlerde olması çok değerli, hem kazma yaparken ihtiyaç duyulan gizlilik sağlanıyor, rahatça kazma yapılabiliyor, hem de hocamızın varlığı güvende hissetmeyi ve çözülmeyi sağlıyor.

Theta Healing Ritim seminerinize katıldım, çok memnun kaldım. İyilik Merkezi’nde ilk katıldığım Genetik Çözümleme atölyesinde Theta Healing Yöntemiyle tanıştım. Temel, İleri Seviye ve Derin Kazma eğitimlerinden sonra Sen ve Yaratıcı, Yaşam Oyunu, Yaratım ve Bolluk, Sen ve Yakın Çevren, Sen ve Dünya eğitimlerini aldım. Bu tematik paketlerin çok hızla yol almayı sağladığını gördüm. Begüm Karace’nin (Theta Healing kitaplarının çevirmeni olmasının da sayesinde) eğitmen olarak yetkinliği, ayrıca yarattığı disiplinli ama aynı zamanda sıcak ve eğlenceli çalışma ortamı ve bu yolculukta birlikte olduğum tüm katılımcıların kendilerine özgü renkleri ve samimiyeti beni yoğun çalışma programımın içinde bu yöntemi daha etkin kullanabilmek için çalışmaya teşvik etti. Online seminer sırasında odalara ayrılıp yaptığımız uygulamada partnerim sayesinde birbiriyle ilişkisini ancak bu şekilde kavrayabildiğim pek çok blokajı gözyaşları içinde bıraktım. Bu vesileyle online çalışmaların ne kadar etkin olabildiğini çözülen tarafta deneyimlemek çok etkileyici oldu.

İyilik’te Dünya ilişkileri, ruh eşi, sen ve dünya seminerlerine katıldım. Kaliteli bir eğitim ve hijyen bir ortam sunuyorsunuz. Her seferinde yenilendiğimi hissediyorum. Bence en önemlisi işinizi çok ciddiye almanız ve kaliteniz.

Her şey çok güzeldi. Hocamızın enerjisi, sabrı, sevgisi harikaydı. Bayıldım hayran kaldım ona kardeşine, asistanlara, ikramlara, diğer eğitime gelenlere… Herkese… İzmir’e ve İzmirlilere

Fazladan danışmalık ve koçluk yapılması programın daha da zengin olmasını sağladı; bunun için de çok teşekkürler

Her şey çok güzel ve özenliydi… Başta Begüm hocamıza ve tüm katkısı olanlara teşekkür ederim.

Böyle harika kalın 🙂

Her şey çok güzeldi… Theta eğitimi, eğitmen, Banu ve herkesin enerjisi harikaydı. Sizi hiç bırakmak istemedim… Yürekten garip bir bağ… Ve teşekkür ederim her şey için tekrar…

Muhteşem bir eğitimdi. Emeğiniz ve güzel kalbiniz için çok teşekkür ederim.

Katıldığım seminer kişiyi ruhsal ve fiziksel olarak rahatlatan çok güzel bir kişisel gelişim, meditasyon ve iyileşme süreciydi. İnanç sistemlerimin kolayca ve şaşkınlık uyandıran şekilde değiştiğini fark ettim. Teşekkür ederim.

Katıldığım seminer bana gerçekte neyi istediğimi fark etmemi sağladı , blokajlarımı buldum ve değiştirdim. Hayatımda neyi nasıl yarattığımı fark etmek çok çarpıcıydı. Tavsiye ediyorum.

Katıldığım seminer ile bakış açım değişti. Rahatladım ve hayata daha basit bir gözle bakmaya karar verdim. Sizden akan sakinlik aracılığıyla şifayı buldum. Süper bir deneyimdi. Herkesin denemesini tavsiye ederim.

Şifalanmak, Yaradan’dan istemek, genetik bilginin derinine inerek anlamak konusunda çok daha detaylı bilgiye sahip oldum. Kesinlikle tavsiye ederim ve “git ve kendin yaşa” derim.

13 Aralık 2013 benim Begüm Karace ile ilk Theta Healing Seansımı yaşadığım gün.Ben o gün tekrar doğduğumu hissettim.Bir terapinin bu kadar kısa sürede etkili olacacağını hiç düşünmemiştim.Yaşadığım mucize değişim bana Theta healing basic course un da kapılarını açtı.İyi ki varsınız iyi ki sizinleyim.Herşey için çooooook teşekkürler.