fbpx
Şimdi bir seans alın!

Kendi iyileştirici gücünüzü nasıl kullandınız?

Haydi, insanlık sisteminin doğal iyileştirici gücünden bahsedelim; çünkü bizlerin çok güçlü varlıklar olduğumuz gerçekten doğrudur. Hiç bir olumsuzluk yaşamadan, ateşin üzerinde yürüyebilir, zehir içebilir, yılanlarla oynayabiliriz…
Çocuğunu kurtarmak için bir arabayı havaya kaldıran kadını duyduğumuzda; buna özel bir durum, bir istisna ve hatta mucize deriz. Aslında, mucizeler, bunları normal karşılayan insanlar için, bir yaşam şeklidir.
Bazıları sorar; Biz gerçekten kırılgan mıyız yoksa sadece öyle mi görünüyoruz? Neden insanların hayatları hakkındaki bu mucizeleri daha sık görüp duymuyoruz?
Hatırlayın ki tüm yetilerimiz farkındalığa bağlıdır. Hemen hemen herkes, özellikle küçüklük yıllarında, kısıtlamalarla programlanmıştır. Bu kısıtlamalar hayatımızın geri kalanını kontrol eder. Bebek filleri eğitmek için onları iple bir kazığa bağlarlar. Bebek fil günlerce bu ipten kurtulmaya çalışır. Bir süre sonra kurtulma çabasından vazgeçer, anlar ki kontrol artık iptedir.
Fil dev boyutlara ulaştığında, artık ipten kolayca kurtulabilecek güçtedir ve artık ip kazığa bağlı bile değildir. Buna rağmen, ne kadar iri olursa olsun, kısıtlama programı devreye girerek, boynunda ip bağlı iken hareket etmesini engeller.
Küçükken bize hasta olduğumuz zaman, iyileşmek için doktora gitmemiz gerektiği öğretildi. Bu program, bir doktoru ziyaret edene kadar bilinçaltımızın her türlü iyileşme mekanizmasını kapatmasına sebep olur ( pek çok kişi doktora giderken yolda iyileşir).
Edindiğimiz korkular, kırılganlık ve incine bilirlik inançları; biyolojimizi bu kısıtlamalara uygun davranmaya programlar. Bu bizim kendimizi fark etmemiz ve bilinçaltımızı sabit diskten tekrar programlamamızın önemini vurgular…
Yani tekrar; kendi iyileştirici gücünüzü nasıl kullandınız?
Metnin orijinali internet adresi aşağıdadır – çeviri Begüm Karace
https://biologyofbelief.wordpress.com/…/how-have-you-used-…/

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

21 Şub 2024
SCIO ile Öğrenciler için Başarı Desteği
22 Şub 2024
Şifacılık Yeminleri Seansı
23 Şub 2024
Annemle İlişkimi İyileştirme Seansı
26 Şub 2024
Çakra arındırma ve dengeleme seansı
27 Şub 2024
Çocuğumla İlişkimi İyileştirme Seansı
28 Şub 2024
Frekansımı Nasıl Yükseltirim Seansı
29 Şub 2024
SCIO ile Stres Giderme