fbpx
Şimdi bir seans alın!

Thetahealing ile virüsleri kendinizden uzak tutun…

Günümüzde dünya bir salgın paniği ile sarsılıyor. Thetahealing uygulayıcıları olarak, çözümün bir parçası olabilmek adına yapabileceğimiz çok şey olduğuna inanıyorum.

 

Aşağıdaki inançları dört seviyede test ederek, virüsleri bedenimize çeken programlar için inanç çalışması uygulayabiliriz. Böylece hem kendimize hem de Genetik seviyede yapılan değişikler  ile, bize genetik olarak bağlı herkese fayda sağlayacak, Geçmiş Seviyede yaptığımız değişikler ise kolektif bilince olan etkisi ile hem ülkemizde hem de dünya üzerinde fayda sağlayacaktır.

 

Virüslerin bir titreşimi olduğunu biliyoruz ve bu sebeple benzer titreşimlere mıknatıs gibi çekilirler.

Virüslere mıknatıs olan düşünce ve duygular genel olarak değer/ değersiz konusundaki olumsuz inançlardan ve hislerden kaynaklanır.

 

Hayatınızı izleyin, neleri ya da kimleri değersiz olarak algılıyorsunuz? Bu size özel programları ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

 

Korkular ise bir başka önemli konu. Korku çok güçlü bir enerji olduğundan, muazzam bir çekim gücü vardır. Hastalık korkuları, bulaşma korkusu bizi yürüyen ve konuşan bir mıknatıs haline getirir. Korkuları temizlemek önceliklidir.

 

Bedenimiz çok mükemmel bir şekilde yaratılmıştır ve sağlığını korumak için çalışan harika bir savunma sistemi vardır. Biz buna bağışıklık sistemi diyoruz. Eğer bağışıklık sistemimiz güçlü, dinlenmiş ve hazırsa, sağlığımızı korumak kolay olur. Bedeni temiz ve güçlü tutmak, özellikle bulaşıcı hastalıklar için en önemli anahtar. Güzel beslenen, canlı, dinamik, güçlü bedenler doğal olarak bağışık olur. Korkular, endişeler, huzursuzluklar, üzüntüler, öfkeler bağışıklık sistemimizi zayıflatır. Bunu söylerken hiç korku ve endişe vs. hissetmeden yaşamaktan bahsetmiyorum, bilakis bu hisler hayatidir. Bizi güçsüz düşüren “sürekli” korku ve endişe içinde yaşamaktır. Bu zarar verici duygulardan ve düşüncelerden arınmak en güçlü antioksidan olabilir.

 

Grip virüsleri her yıl mutasyona uğrar ve yeni virüs ilk başta çok sayıda insanı ciddi şekilde etkiler, hatta öldürür. Zaman içinde virüsün bedende geçirdiği süre içinde deneyimlediği ortak yaşam, bağışıklık sisteminin o virüse dayanıklı hale gelmesine ve virüsün de etkisinin azalmasına sebep olur çünkü beraberce RNA ve DNA paylaşmaya başlarlar. 1920 li yıllarda başlayan “İspanyol gribi” ile insan ırkı olarak saldırgan grip virüslerinin farkına vardık. Sonra çok çeşitli grip salgınlarıyla karşılaştık, domuz gripleri, kuş gripleri, çeşitli sayılar ve harflerle adlandırılan gripler. Aşağıdaki test programlarını ve yüklemeleri, tüm grip virüsleri için etkili olacağını düşünerek derledim.

 

Test Edilecek Programlar:

…. virüsünden korkuyorum

…. virüsü kapacağım

…. virüsüne/ gribe genetik olarak yatkınım

…. virüsüne/ gribe kızgınım

…. virüsünden/ gripten çekiniyorum

…. virüsünden / gripten nefret ediyorum

Grip olan insanlardan nefret ediyorum

 

Kendime değer vermeyi biliyorum

Kadınlar değerlidir

Erkekler değerlidir

İnsanlar değerlidir

İnsan hayatı değerlidir

Yaşadığım her deneyim değerlidir

Hayatım değerlidir

Bedenim değerlidir

 

Yüklemeler :

Yaradanın sevgisine layık olduğumu biliyorum

Kendime değer vermeyi biliyorum

Gerçeği görmenin nasıl hissedildiğini biliyorum

Panik olmadan yaşamayı biliyorum

Kolektif korkunun esiri olmadan yaşamayı biliyorum

Değerli olduğumu ve iyi bir hayatı hak ettiğimi biliyorum

Kendi hislerim ile diğerlerininkiler arasındaki farkı biliyorum

Kendi düşüncelerim ile diğerlerininkiler arasındaki farkı biliyorum

Yaradan ile her şeyin mümkün olduğunu biliyorum

 

 

Son olarak, grip virüslerinin hapşırma ya da öksürme ile virüs içeren sıvıların çevreye dağılması, sonra bu mikroplu yere dokunan kişinin elini ağzına yada burnuna götürmesiyle bulaştığını hatırlayalım. Yani havada uçuşmuyor. El yıkamak, kolonya sürmek, yani ellerimizi temiz tutmak en önemli korunma yöntemi. Maskeler ise sadece grip olan kişinin bu hastalığı yaymasını azaltmak işine yarıyor.

 

Temizliğe ve kendimize, sağlığımıza, bedenimize özen göstermeyi öğrendik. Artık bu hastalığı bize sağlığımızın ve temizliğin değerini gösterme görevinden serbest bırakabiliriz.

Sağlıkla kalın

Sevgi ve şükranla

Begüm Karace

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

12 Tem 2024
Çakra arındırma ve dengeleme seansı
16 Tem 2024
Annemle İlişkimi İyileştirme Seansı
17 Tem 2024
Theta Healing Seansları
18 Tem 2024
SCIO ile Stres Giderme
19 Tem 2024
Benim Hayat Amacım Seansı
22 Tem 2024
Eşimle İlişkimi İyileştirme Seansı
23 Tem 2024
Çakra arındırma ve dengeleme seansı