fbpx
5-6-7 Kasım Theta Healing Basic Seminerimize Katılın!

Bireyler için Mindfulness – Bilinçli Farkındalık Seminerleri

Mindfulness – Bilinçli Farkındalık; odaklanmayı arttıran, duygusal dengelenmeyi güçlendiren, kişileri geçmişin gereksiz pişmanlıklarından ve gereksiz gelecek endişesinden kurtararak anda kalmasını sağlayan, böylece gerginlikleri azaltıp zihin ve bedenin kapasitesini arttırarak, hayattan daha fazla verim ve tatmin kazanmasını sağlayan bir zihinsel eğitim programıdır.

Katılmak İstiyorum

Stresli olmaktan, gergin olmaktan, hayal kırıklığına uğramaktan, odaklanamamaktan, olumsuz düşünceleri, acıları, öfkeli düşünceleri durduramamaktan şikâyetçiyseniz; tamamen uyanık, farkında, huzurlu ve canlı yaşamaya başlamak isterseniz, bu seminerler tam size göredir.

Mindfulness – Bilinçli Farkındalık her ne kadar belli bir din yada kültüre bağlı olmayan bir yeni çağ uygulaması olsa da, kökleri binlerce yıl geriye giderek kadim bilgeliklere ve öğretilere dayanır. Uzakdoğu felsefeleri ve öğretilerinde olduğu kadar, mevcut dinlerin pratiklerinde bile bugün hala sürdürülen benzer uygulamalarının çeşitli versiyonları mevcuttur.

Zihinlerimizin zaten var olan yeteneklerini, modern hayatın koşuşturması, gerginliği, aynı anda çok iş halletme telaşı ile bazen istemesek de kaybediyoruz.  Farkında olmadan, daha gergin, daha endişeli, daha üzgün hissediyor; zamanla biriken bu olumsuz hisler ve durumlar sebebiyle uykumuz, sağlığımız, ilişkilerimiz etkileniyor.

Uygulamalarının kolaylıkla günlük yaşama entegre edebilir olması ve pozitif sonuçlarının izlenmesinde yapılan araştırmalar sayesinde, Mindfulness son yıllarda dünyanın her yerinde çok daha fazla kişi tarafından ilgiyle ve beğeniyle karşılanmakta ve uygulayıcılarının sayısı hızla artmaktadır.

 

Bu programın en önemli özelliği herkes tarafından kolayca öğrenilebilir, kolayca uygulanabilir ve kolayca günlük hayata entegre edilebilir oluşudur.

 

Mindfulness – Bilinçli Farkındalık uygulaması yapan bireylerde;

  • Acı, anksiyete ve panik azalır
  • Olumsuzluklar ve eleştirel yapı azalar
  • Stress ve aşırı yüklenme azalır
  • Odaklanma artar
  • İlişki sorunları azalır
  • Spiritüel gelişme sağlanır
  • İdrak ve anlayış artar
  • Hayattan daha fazla doyum alınması mümkün olur
  • Fiziksel zihinsel ve duygusal esenlik sağlar

 

Katılmak İstiyorum

 

 

 

Seanslar

 

Etkinlik Takvimi

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

26 Kas 2022
Genetik Çözümlemeler Atölye Çalışması
28 Kas 2022
Karma Temizliği Seansı
29 Kas 2022
Eşimle İlişkimi İyileştirme Seansı
30 Kas 2022
Ruh Eşi Seansı
01 Ara 2022
SCIO ile Stres Giderme
02 Ara 2022
Anne Karnındaki Kodların Çözümlenmesi
05 Ara 2022
Benim Hayat Amacım Seansı