fbpx
Online - İdeal Kilonuza Ritim Semineri

Genetik Çözümlemeler Atölye Çalışması

23 Ekim 2021 Cumartesi

Saat 14:00

Her oturumda sadece 10’ar katılımcı kabul edilebilecektir, bu nedenle katılımcı olmak istiyorsanız, yerimiz dolmadan lütfen 0533 438 2802’den bize ulaşıp rezervasyonunuzu gerçekleştiriniz.

İzleyici olarak katılım rezervasyon ile ve ücretsizdir.
Genetik çözümleme yapılacak aile için ücretlidir.

0533 438 2802

Oturumların arasında salonumuz havalandırılıp dezenfekte işlemleri gerçekleştirileceği için iki çalışma arasında tüm çalışma alanları tamamen boşaltılacaktır. Çalışmalarda maske kullanımı şarttır. Tüm katılımcılar sosyal mesafe ve hijyen koşullarına azami dikkat göstermeyi kabul etmiş sayılırlar.

Şu anda yaşamakta olduğunuz; para, sağlık, kariyer ya da ilişkiler konularında, hep aynı şekilde devam eden döngüleriniz varsa, pek çok şeyi deneyip yine de istediğiniz sonucu alamadıysanız, belki de bu sorun sizinle başlamadı. Genetik çözümleme atölyesinin etkileri inanılmazdır.

Hiç bilmediğiniz ya da mana veremediğiniz biçimde hayatınızda oluşan terslikler ve zorlanmalar size atalarınızdan miras kalmış olabilir, genetik çözümlemeler atölye çalışması hayatınıza mucize etkiler yapabilir.

Aile genetiği ve DNA’daki izleri, bedeninizdeki benzerlik etkisini kaderlerde, zorlanmalarda, kayıplarda da gösterir. Ailenin daha önce yaşadığı; göç, savaş, kıtlık, taciz, aile içi şiddet, miras kavgaları gibi deneyimler ya da dışlanmalar, reddiyeler, kürtajlar ve erken kayıplar bugünün sorununun kaynağı olabilir. Aileden sadece bir kişinin bile bu çalışmaya gönüllü olması, katılması ve gözlemlemesi, bu çalışmadan haberdar olmasalar da, tüm bireylerin hayatlarında iyileşmeler ve aile sisteminde rahatlama yaratır. Kişilerin genetikten getirdiği ancak anlamakta ve çözmekte zorlandığı konularda, aile geçmişine ait bilinçaltıyla derin bir bağlantı kurularak sebeplerin ve sorumluların anlaşılması sağlanır, mucizevi farkındalıklar ve hızlı çözümler elde edilir.

 

Bahar Akkoyun

ThetaHealing Uzman Terapist

Reiki Master

Bengü Gündoğan

ThetaHealing Uzman Terapist

Reiki Master

 

Önemli not:

Katılımcılarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli, eğer covid19 pozitifseniz veya temaslıysanız; son 14 gün içinde yurtdışı ile temasınız olduysa ya da ateşiniz varsa lütfen evde kalın.

 

 

Seanslar

Genetik Mirasımız Hakkında

Bizi Arayın Whatsapp'tan Yazın
Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

29 Eyl 2023
Benim Hayat Amacım Seansı
02 Eki 2023
Frekansımı Nasıl Yükseltirim Seansı
03 Eki 2023
Annemle İlişkimi İyileştirme Seansı
04 Eki 2023
Online – İdeal Kilonuza Ritim Semineri
05 Eki 2023
Travma Temizleme Ve İlerleme Seansı
06 Eki 2023
İş, Kariyer Ve Başarı Seansı
09 Eki 2023
Karma Temizliği Seansı